tel2800 33 85
24/7

Īpašums

Apdrošinājuma ņēmējs ?
Īpašnieks
Īrnieks
Ēkas konstrukcija ?
Mūra
Jaukta konstrukcija
Koka
Istabu skaits
1-istaba
2-istabas
3 istabas
4 un vairāk
Apgrutinājumi ?
Nav ieķīlāts
Ieķīlāts
Pastāvīgi apdzīvots ?

Paziņojums

Lai saņemtu apdrošināšanas piedāvājumu,
zvaniet mums vai uzrakstiet vestuli!

Tel. 2800 33 85
E-pasts: info@polisubanka.lv

Noskaidro cenu uzreiz

Norādi, kas esi - īpašnieks vai nomnieks, istabu skaitu, no kādiem materiāliem celta māja, vai dzīvoklis ir ieķīlāts, vai tur dzīvo pastāvīgi.

Pasargā savu dzīvokli

No appludināšanas, uguns nelaimēm, apzagšanas, dabas stihijām un citiem negadījumiem, kas var pārsteigt nesagatavotu.

Vienmēr kopā ar Jums

Pēc iegādes polise vienmēr būs pieejama e-pastā un mobilajā aplikācijā.

Apdrošināšana internetā

Labāko Latvijas apdrošināšanas kompāniju izdevīgākie piedāvājumi

100

sekundes palika

Kas ir nekustamā īpašuma apdrošināšana?

Nekustamā īpašuma apdrošināšana ir ērts un atbildīgs veids, kā pasargāt sevi no ar īpašumu saistītiem zaudējumiem, kurus var radīt dažādi faktori, piemēram, dabas stihijas, uguns, plīsusi caurule un tamlīdzīgi. Apdrošinātāji piedāvā dažādu risku segumus, lai klienti varētu izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko. Dzīvokļa un mājas apdrošināšana ir vieni no populārākajiem apdrošināšanas veidiem, ko izvēlas Latvijā.

Kādos gadījumos pirkt īpašuma apdrošināšanu?
Polise palīdz izvairīties no izdevumiem, ko var radīt: negadījumi Jūsu mājoklī (piemēram, bojātas inženierkomunikācijas sekas), netīšā veidā trešajai personai radīti zaudējumi (piemēram, appludināts dzīvoklis), kā arī Jūsu īpašuma un mantu sabojāšana, nozagšana vai iznīcināšana (piemēram, dzīvokļa apzagšana). Nekustamā īpašuma apdrošināšana ir kā “drošības spilvens”, kas pasargā no ievērojamiem zaudējumiem.

Kādu īpašumu var apdrošināt?

Vairumā gadījumu īpašuma apdrošināšanas pamata polisē var tikt ietverts visa veida nekustamais īpašums, tai skaitā, dzīvoklis, dzīvojamā ēka ar tās labiekārtošanas konstrukcijām (piemēram, žogiem un celiņiem), kā arī palīgēka (piemēram, garāža vai pirts).
Apdrošināšanā ietverta ne tikai pati ēka, bet arī tās komunikāciju sistēmas (piemēram, apkure, kanalizācija un tamlīdzīgi) un citas mājokļa sastāvdaļas. Der atcerēties, ka īpašumu var apdrošināt arī remonta, būvniecības vai rekonstrukcijas laikā.
Papildus pamata riskiem, polisē par atsevišķu samaksu var iekļaut arī iedzīvi, piemēram, elektrotehniku, mēbeles, interjera elementus, apģērbus, sporta inventāru, mājdzīvniekus, saules kolektorus un citas mantas.

Ko sedz īpašumu apdrošināšana?

Kā jau minējām, apdrošinātāji piedāvā atšķirīgas programmas, taču biežāk sastopamie riski, kas, iekļauti īpašumu apdrošināšanā, ir sekojoši:

Kas ir paša risks?

Līdzīgi kā KASKO un ceļojumu apdrošināšanas polisei, arī nekustamā īpašuma apdrošināšanai ir pašrisks – konkrēta zaudējumu daļa, kuru klients pats sedz, iestājoties apdrošināšanas gadījumam. Pašrisks ir konkrēta summa, kas minēta līgumā. Tā esamība veicina klientu atbildību un uzmanību attiecībā pret rūpēm par īpašumu.

Kādus zaudējumus atlīdzina īpašuma apdrošināšana?

Tiek atlīdzināti sekojoši zaudējumi, kas radušies:

Cik maksā īpašuma apdrošināšana?

To, cik Jums būs jāmaksā par sava nekustamā īpašuma apdrošināšanu, ietekmēs vairāki faktori, tai skaitā:

Kā iegādāties apdrošināšanas polisi?

Polišu Banka piedāvā ļoti ērtu un vienkāršu veidu, kā iegādāties nekustamā īpašuma apdrošināšanu, izmantojot mūsu mājaslapā pieejamo kalkulatoru. Ievadiet tajā nepieciešamo informāciju, tai skaitā, apdrošinājuma ņēmēja veidu, ēkas konstrukcijas tipu, apgrūtinājumu esamību, istabu skaitu un informāciju par to, vai īpašums ir pastāvīgi apdzīvots. Pēc tam nospiediet “Aprēķināt”, un Jūs ieraudzīsit vairākus polišu piedāvājumus no Latvijas labākajiem apdrošinātājiem. Rūpīgi izpētiet tos un izvēlieties sev piemērotāko risku segumu. Norādiet personīgo informāciju, veiciet apmaksu, un polise būs pieejama Jūsu viedtālruņa aplikācijā un e-pastā.

Kādēļ polisi iegādāties no Polisubanka.lv?

Netērējiet lieki laiku, naudu un nervus, meklējot piemērotāko nekustamā īpašuma apdrošināšanu. Polišu Banka ir īstā vieta, kur to iegādāties, jo:

Kas nepieciešams, lai noformētu īpašuma apdrošināšanas polisi?

Lai iegādātos īpašuma apdrošināšanas polisi, Jums būs nepieciešams norādīt datus par polises pircēju, kā arī apdrošināmo īpašumu, piemēram, vai tas ir ieķīlāts un kāds ir tā konstrukcijas tips. Pēc tam, kad visa nepieciešamā informācija norādīta un polises piedāvājums izvēlēts, apmaksu var veikt gan ar bankas karti, gan caur maksājumu sistēmu, gan arī ar internetbankas pārskaitījumu. Pāris minūšu laikā polise būs pieejama Jūsu e-pastā un viedtālruņa aplikācijā.

Kā rīkoties, ja noticis negadījums, un kā saņemt atlīdzību?

Atkarībā no negadījuma veida vispirms ir jāparūpējas par savu un apkārtējo, kā arī īpašuma drošību un nepieciešamības gadījumā jāsazinās ar glābšanas dienestiem vai attiecīgajām institūcijām, piemēram:

Pēc tam, kad veikti visi iespējamie glābšanas darbi, pēc iespējas ātrāk nepieciešams sazināties ar apdrošinātāju, kas sniegs norādījumus turpmākai rīcībai. Lai apdrošinātājs varētu izvērtēt zaudējumus un atlīdzības piešķiršanu, notikuma vietai pēc negadījuma jābūt neskartai. Var būt nepieciešams iesniegt telpu plānojumu, zemesgrāmatas kopiju, apsaimniekotāja aktu (ja applūdušas telpas).